Словник термінів

Машина аквачистки

Промислова пральна машина з повністю програмованим мікропроцесором, яка використовує спеціальні програми аквачищення з використанням хімікатів. Завантаження машини для аквачищення розраховується коефіцієнтом 1:20, для звичайного прання 1:10. Так, наприклад, машина з барабаном обсягом 130 літрів буде мати завантаження 13 кг сухої білизни для звичайного прання, і тільки 6 кг сухої білизни для аквачищення.

Машина хімчистки (машина сухої чистки)

Машина очищення одягу в розчиннику шляхом физико-хімічного процесу. На відміну від пральної машини тут не використовується вода для прання - звідси "суха чистка". Два найпоширеніших типи розчинника, які використовуються в машині хімчистки - це перхлоретілен і вуглеводень. Машини хімчистки мають замкнутий цикл, тобто весь розчинник, використаний під час прання , відновлюється на 99,99% завдяки системі дистиляції. Крім текстильних виробів в таких машинах можна чистити шкіряні, хутряні вироби.

Непідресорена пральна машина

Цей тип пральних машин відрізняється від підресореної двома параметрами - максимальною швидкістю обертання і методом установки. Швидкість віджимання на таких машинах не перевищує 500 обертів в хвилину. Відповідно, за низького чинника-G залишкова вологість білизни (кількість вологи в білизні після віджимання) зазвичай складе 70%-85%, що спричинить великі енерговитрати на сушіння і прасування білизни. З встановленням таких машин також не все просто. Ці машини вимагають анкерного кріплення до підлоги, тому перед встановленням необхідно підготувати фундамент, і дати йому добре застигнути протягом декількох тижнів. Але у непідресорених машин є і плюс - ціни на такі машини нижче.

Підресорена пральна машина

Пральна машина, в конструкції якої використовуються амортизатори. Це дає можливість встановлення такої машини на будь-яку рівну поверхню, навіть на дерев'яну підлогу. Також такі машини мають високу швидкість віджимання від 1400 до 1900 об/хв, високий фактор-G, завдяки чому залишкова вологість у білизни після прання складе всього 30%-50%.

Пральне обладнання

Комплект обладнання для організації прання в пральні. До такого обладнання можна віднести пральні машини, сушильні барабани, прасувальне обладнання. Процес прання відбувається в пральних машинах. В сушильних барабанах білизна досушується до необхідної залишкової вологості. Прасувальними катками і каландрами прасується пряма білизна, наприклад, скатертини і простирадла. Для прасування фасонного одягу використовують прасувальні столи, преси, парові манекени.

Прасувальне обладнання

Тип обладнання, що застосовується в пральні або хімчистці для прасування виробів після прання. Традиційно даний вид обладнання можна розділити на дві підгрупи - для прасування прямої білизни (скатертин, простирадл, наволочок і т.п.) і для фасонної білизни (халати медичні, уніформа, брюки, піджаки). Прасувальне обладнання для фасонного одягу також називають фінішним обладнанням або обладнанням ВТО (волого-теплової обробки). До цієї техніки відносяться прасувальні столи, парові манекени, роторні кабіни та прасувальні преси. Звичайно, постільна білизна і скатертини можна прасувати і на прасувальному столі і на пресі, але все ж... Для прасування прямої білизни використовують прасувальні катки і каландри. Дана техніка максимально продуктивна, коштує на порядок дешевше і надає чудовий ступінь прасування.

Прасувальний каландр

Також каландри називають прасувально-сушильними катками.  Призначені каландри для прасування прямої білизни, тобто простирадл, наволочок, скатертин, підковдр та ін. Білизну із залишковою вологістю до 50% можна відразу прасувати на каландрі, сушильна машина не потрібна. Звідси і назва сушильно-прасувальний каток. Прасувальні каландри надають дуже високу якість прасування. Ширина валу (прасувальної поверхні) може досягати 3200 мм, а діаметр 800мм. Продуктивність такого каландру буде перевищувати 200кг білизни на годину. Прасувальні каландри можуть бути з електричним, газовим або паровим нагріванням.

Прасувальний каток

Так само як і каландр призначений для прасування прямої білизни. На відміну від прасувального каландру, де нагрівається прасувальний вал, у катків нагрівається жолоб, до якого вал притискає білизну під час прасування. Тут можна прасувати білизну із залишковою вологістю до 25%, а це означає, що навіть після віджимання 1000 об/хв білизну необхідно підсушити в сушильному барабані. Ширина валу прасувальних катків може досягати 2000мм, діаметр валу - 300мм, а продуктивність 50кг на годину. Прасувальний каток - це недороге рішення за гідної якості прасування для більшості пралень.

Прасувальний прес

Прасувальний прес використовується в пральні і хімчистці, де існує великий потік фасонної білизни і потрібна висока продуктивність. Прасування відбувається наступним чином - виріб кладеться на нижню прасувальну поверхню (подушку), потім верхня подушка притискає виріб і відбувається процес пропарювання виробу шляхом притиснення. При купівлі пресу Ви повинні чітко визначитися, які вироби будуть прасуватися на ньому. Наприклад, якщо плануєте використовувати прес для прасування штанів, то слід вибрати відповідну форму прасувальної поверхні, для прасування виробів зі шкіри, варто замовити верхню плиту з нержавіючої сталі і т.д. Можлива поставка пресу з вбудованим парогенератором або зовнішньою подачею пари. Існують моделі, де верхня подушка опускається вручну або пневматично (за допомогою стиснутого повітря).

Прасувальний стіл

Найпопулярніший вид прасувального обладнання в пральні і хімчистці. Це універсальне, недороге і функціональне рішення для багатьох об'єктів. За невеликих обсягів прасування ви зможете обійтися одним столом, заощадивши на іншому фінішному обладнанні. Промисловий або професійний прасувальний стіл має вакуумне відсмоктування пару з прасувальної поверхні, сама ж прасувальна поверхня нагрівається. Ці дві функції не дозволяють накопичуватися конденсату протягом усієї робочої зміни. Як правило, виробник пропонує спочатку базову комплектацію, але необхідно звернути увагу на опції комплектації, без яких іноді купівля столу може виявитися марною тратою грошей. Також з найбільш популярних можна назвати наступні опції: форма для прасування рукавів, ролик з підвіскою, піддув, вбудований парогенератор і ін. Як правило, всі столи комплектуються електропаровою праскою, яка не боїться роботи в дві зміни роками.

Промислова пральна машина

Без промислових пральних машин не може обійтися жодна пральня. Це машини з разовим завантаженням від 10 до 100 кг сухої білизни. Основними відмінностями таких машин є міцна конструкція і корпус з нержавіючої сталі, потужні нагрівальні елементи, мікропроцесор з професійними програмами прання. Тепер більш докладно про переваги цих відмінностей. Міцна конструкція і корпус дадуть можливість машині працювати в пральні при високій вологості не один десяток років. Зовнішній і внутрішній барабани з нержавіючої сталі дозволять машині використовувати програми прання з кип'ятінням, де білизна переться при максимальних температурах. Потужні нагрівальні елементи дозволять виконати підігрів води за кілька хвилин, що істотно скоротить час циклу прання і, відповідно, збільшить кількість циклів прання за зміну і продуктивність пральної машини. Не менш важлива наявність мікропроцесора, який запропонує як мінімум 10 програм професійного прання. Деякі машини мають вільнопрограмувальний мікропроцесор, який дозволяє створювати індивідуальні програми прання і аквачистки.

Професійна пральна машина

Цей тип машин використовується в міні пральнях і пральнях самообслуговування.  Ці машини займають середню позицію між промисловими пральними машинами і побутовими. Корпус у більшості професійних машин, як і у побутових, має порошкове покриття. Деякі виробники, наприклад АСКО (Швеція), пропонують моделі з фронтальною і верхньою частиною з нержавіючої сталі. На відміну від побутових пральних машин зовнішній барабан виготовлений з нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати дані моделі для прання при високих температурах з "кип'ятінням".  Також слід зазначити, що потужність нагрівальних тенів у професійній пральній машині буде в декілька разів вище, ніж у побутової. Це дозволяє скоротити час нагріву води, а відповідно і час циклу прання. Таким чином, за зміну побутова машина виконає близько 4-х циклів, а професійна пральна машина до 10-ти. Вся професійна техніка постачається з електричним підігрівом. Якщо вас цікавить газовий або паровий нагрів, то слід вибирати промислові моделі.

 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 

Питання і відповіді

Де купити підлогомиючу машину для приміщень?

16 березня 2020 в 11:55 відповідей: 1
 
 

Де знайти засіб для миття паркету?

13 лютого 2018 в 11:02 відповідей: 1
 
 

Підкажіть хороший засіб від накипу

13 лютого 2018 в 10:53 відповідей: 1
 
 

Статті компанії

Професійні миючі засоби для прибирання vs побутові!

13 жовтня 2020 в 17:08
 

Мрія кожної жінки - чистота та порядок в домі, а ще приємний запах та коли все на своїх місцях. Але сам процес прибирання стає для жінки тягарем. Але неварто сумувати. Вихід завжди знайдеться. Звісно начаклувати чистосу…

 
 

Пральні машини промислові обов’язковий елемент сучасної пральні

10 березня 2020 в 12:13
 

Професійні пральні машини це обов'язкове обладнання для будь-якої сучасної пральні. Основними особливостями професійних пральних машин є: - мінімальні показники потужності нагрівальних елементів 3-5 кВт; - підключення до…

 
 

Контакти

Професійні пральні машини, промислові сушильні машини, прасувальний каток - Лондрі Трейд
(основний офіс)

02094, Україна, Київська, Київ, вул. Миколи Лебедєва, будинок 4/39-А
  • +38 (044) 22390XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create