Професійні миючі засоби для прибирання vs побутові!

Мрія кожної жінки - чистота та порядок в домі, а ще приємний запах та коли все на своїх місцях. Але сам процес прибирання стає для жінки тягарем. Але неварто сумувати. Вихід завжди знайдеться. Звісно начаклувати чистосу за допомогою чарівної палички не вдастся, але є те, що допоможе значно полегшити процес прибирання. Мова йде про миючі засоби для прибирання а також освіжувачі повітря. З ними ваш дім сяятиме чистотою. Але сьогодні на ринку представлено безліч різноманітних засобів - професійних та побутових. Яким з них віддати перевагу? Ми маємо відповіді на ці питання!

Загалом, ринок професійної хімії в Україні вважається недостатньо розвиненим. Компаній які пропонують таку продукцію не так багато, офіційних представників теж. Але, при потребі побутову хімію ви зможете знайти в будь-якому магазині і в потрібній вам кількості, однак з професійною хімією так не вийде, тому варто заздалегідь планувати необхідну кількість, і мати запас на випадок форс мажорних обставин.

Як відомо, розвинені країни застосовують практику використання дозуючих систем для розведення професійних миючих засобів. Однак для цього ще й потрібне спеціально відведене приміщення з підведенням води і каналізації, і з мінімальним доступом людей в це приміщення. В Україні така састема поки мало практикується. Хоча це дозволяє отримувати правильні пропорції, економити кошти і звільняють вас від змішування вручну.

Якщо порівнювати професійні засоби та побутові, неможливо не відмітити економічність перших. Адже такі засоби продаються у великих ємностях, а це ще й сприяє екологічності. Однак, професійна хімія має один мінус, який відлякує покупців - ціна. Але насправді, це оманливе враження. Для більшої ясності, давайте порахуємо різницю в ціні: якщо порівнювати з побутовими засобами, то можна побачити різницю в 5-10 разів. Але не забувайте, що професійні засоби зазвичай продаються в концентрованому вигляді і розбавляються водою відповідно до рекомендацій виробника, з розрахунку 1/5, 1/20 або навіть більше.  Не складно порахувати, що виходить дешевше. До того ж, такі засоби значно ефективніше справляються з забрудненнями, а значить розчин витрачається повільніше ніж побутовий.

Чули міф про те, що професійні миючі засоби набагато небезпечніші від побутових? Тоді змушені вас запевнити, що це не так. Тут все залежить не від самої "хімії", а від дотримання техніки безпеки. Будь-яка домогосподарка знає, які побутові засоби можна використовувати без рукавичок, а які ні, що змішування деяких продуктів може привести до отруєння. Більше того, професійна хімія навпаки - більш безпечна, так як в її склад входять Поверхнево активні речовини (ПАРи) які здатні до біологічного розкладу, а не до біохімічного як в побутових. До того ж це більш екологічні засоби.

Підбиваючи підсумки, очевидно, що професійні чистячі і миючі засоби набагато вигідніші й ефективніші за звичайну побутову хімію. А прибирання приміщень стає більш безпечним і швидким, ви точно помітите різницю. Якщо ви досі не придбали такі засоби, тоді саме час це зробити! Для цього рекомендуємо завітати до інтернет-магазину "Лонді Трейд". Унас ви знайдете все небхідне для чистоти вашої оселі.

З нетерпінням чекаємо на ваш дзвінок!